درباره Ahad
ساختار شرکت
Ahad Tubeline فعالیت اقتصادی خود را از سال 1989 آغاز کرد و یک تولید کننده بزرگ اتصالات لوله صنعتی در چین می باشد. محصولات ما به 36 کشور دنیا شامل ایتالیا، آلمان، اسپانیا، آمریکا، برزیل، ایران و هند صادر می گردد. در سال 2014 ما بطور خاص شروع به بکارگیری یک سری از تجهیزات تولید را برای تولید لوله های فولادی و اتصالات لوله مقاوم به خوردگی یا عایق کردیم تا گستره محصولات خود را وسعت بخشیم. بهبود ساختار محصولات و کیفیت آنها به ما توانایی ارائه خدمات عالی به مشتریان در کل دنیا داده است.

محصولات
اتصالات لوله صنعتی Ahad از مواد مختلفی مانند فولاد کربنی، فولاد ضد زنگ آلیاژی، فولاد دما پایین و دیگر فلزات ساخته می شوند. آنها در سایزها، اشکال و انواع مختلف مطابق استانداردهای جهانی مانند ایزو، ASME، MSS، API، EN، DIN، BS، GOST، CSA، AFNOR، JIS، GB و ... موجود هستند.
اتصالات لوله صنعتی ما به 6 گروه اصلی به شکل زیر دسته بندی می شوند:
1. اتصالات جوشکاری لب به لب (زانویی، خم، تی شکل، تقاطع، کاهنده، درب لوله و اتصال لب به لب و ...). ما ظرفیت تولید از قطر "2/1 تا "60 با ضخامت دیواره تا 200 میلیمتر را داریم.
2. اتصالات صنعتی (فلنجهای یکپارچه، فلنجهای جوشکاری لب به لب، فلنجهای جوشکاری آسان، فلنجهای جوشکاری ورقی، فلنجهای دنده ای، فلنجهای جوشکاری سوراخدار، فلنجهای کور، فلنجهای صفحه ای لق، فلنجهای اریفیسی و ...
3. اتصالات فورج شده (اتصالات جوشکاری سوراخدار، اتصالات دنده دار، گریس خور، اتصالات خروجی، اتصال جمعی جوشکاری به عنوان نمونه)
4. لوله های فولادی
5. لوله فشار بالا
6. اتصالات خاص
این محصولات در گستره وسیعی از صنایع و کاربردها مانند تولید برق، حفاری نفت، فرآوری گاز، پتروشیمی، ساخت کشتی، تولید کاغذ، متالورژی و تولید دارو کاربرد دارد.

اطمینان از کیفیت
به عنوان یک شرکت دارنده ایزو، ما در Ahad متعهد به کیفیت محصول هستیم. ما بازرسی و تست را در حین کلیه مراحل تولید انجام می دهیم. ما در فرآیندهای صنعتی مانند فورجینگ، عملیات حرارتی، ماشین کاری، نورد و برشکاری و ... متخصص هستیم. برای کیفیت بهتر و هزینه تولید پایین تر، ما از تجهیزات تولید پیشرفته شامل ماشین خمش لوله 800 تنی، خط تولید زانویی با سایز بزرگ 1600 تنی، ماشین تی فشار بالا کشش گرم 3500 تنی و کوره قابل برنامه ریزی استفاده می کنیم.

چرا ما
برخی از پارامترهایی که ما را تبدیل به تولید کننده و ارائه دهنده اتصالات لوله ترجیح داده شده برای همکاری کرده اند عبارتند از:
گستره وسیع محصولات قابل انتخاب
ما اتصالات لوله با کیفیت با قیمت رقابتی ارائه می دهیم.
تجهیزات تولید و ظرفیت مناسب
ما خدمات OEM بر اساس درخواست ارائه می دهیم.
خدمات مشتری مطمئن و سریع

ما در Ahad علاقمند هستیم شانس ارائه محصولات با کیفیت، اتصالات لوله وابسته به شما را داشته باشیم. اگر شما نیاز به اتصالات جوشکاری لب به لب، فلنجها، اتصالات فورجینگ یا لوله های فولادی دارید، لطفا از طریق تلفن، فاکس یا ایمیل با ما تماس بگیرید.