اتصال یکپارچه

لوله فولادی

Ahad یک تولید کننده لوله فولادی در چین می باشد. ما طی سالها توسعه قادر به ارائه انواع کامل محصولات لوله فولادی مانند لوله فولادی بدون درز، لوله فولادی ERW، لوله فولادی SSAW به عنوان مثال هستیم. بسته به جنس لوله فولادی، ما دارای لوله فولاد کربنی، لوله فولاد آلیاژی، لوله فولاد ضد زنگ، لوله فولاد کم دما و لوله فولاد با عملکرد بالا و ... هستیم.
لوله فولادی بدون درز ما یک محصول لوله ای بدون درز ساخته شده از بیلت فولاد جامد گرد می باشد. کاربردهای این محصول شامل خرپای اسکله، خرپای لوله، جعبه صندوقی و تیر مهار می باشند. این لوله در انواع سایزها و ضخامتها برای برآورده کردن نیاز شما موجود است.

لوله فولادی مارپیچی ما یک محصول فولادی با جوش مارپیچی می باشد. این محصول کاربردهای بسیاری مانند ستون، دوغاب، رویی جاده، دریچه ها، ساختمان و ستون ها و ... دارد.
ERW( جوشکاری با مقاومت الکتریکی) دیگر محصول لوله مشهور است. این محصول یک انتخاب در کاربردهای زیادی شامل ساخت خط لوله، ساختمان، نفت، فنس گذاری، حفر چاه آب و ... می باشد.


در Ahad ما متخصص تولید گستره وسیعی از اتصالات لوله صنعتی شامل اتصالات جوش لب به لب، فلنج صنعتی، اتصالات فورج شده، لوله پر فشار و ... هستیم. محصولات ما دارای استانداردهای ISO 9000، دستورات تجهیزات پر فشار 97/23/EC (PED 97/23/EC)، AD2000 Merkblatt W0 و API می باشد و توسط NIGC، Petrobras، Pemex، CNPC، Sinopec و CNOOC به خوبی استفاده می شود. این گستره از محصولات به بیش از 36 کشور دنیا شامل ایتالیا، آلمان، اسپانیا، فرانسه، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، هند و ... صادر می گردد.

Ahad در اینجا برای ارائه و تقاضا حاضر است. لذا دوستانه با ما تماس بگیرید تا فروشندگان مطلع پاسخ درخواست شما را امروز بدهند.