زانویی لوله

    1. زانویی شعاع زیادزانویی لوله های ما بطور وسیعی در صنایع مختلف مانند تولید برق، نفت، گاز، شیمیایی، ساخت کشتی، گرمایش، تولید کاغذ، متالورژی و ... بکار می روند.
    1. زانویی شعاع کم ما تجهیزات تولید پیشرفته ای را بکار گرفته ایم تا زانویی با شعاع کم (1D 1.5D Φ1/2"-120") خود را تولید کنیم. ضخامت دیواره محصول م تواند 200 میلیمتر باشد.
    1. زانویی 2.5Dاین محصولات با استقبال خوبی در ایتالیا، آلمان، اسپانیا، فرانسه، روسیه، آمریکا، ایران، هند و ... مواجه شده است.
    1. زانویی 3DAhad یک تولید کننده زانویی در چین می باشد. ما در فرآیندهای صنعتی مانند خمش، پرس، فورجینگ، ماشین کاری و ...

زانویی لوله
یک زانویی لوله یک اتصال لوله است که بین دو طول لوله نصب می گردد تا امکان تغییر زاویه معمولا 45، 90 یا 180 درجه فراهم گردد. در حالیکه زانویی های 60 درجه و دیگر زانویی های غیر معمول نیز برای برآورده کردن نیازهای خاص ساخته می شوند.
زانویی های لوله می توانند از بسیاری مواد مانند فولاد کربنی، فولاد آلیاژی، فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژ پایین با استحکام بالا، فولاد دما پایین و دیگر مواد ساخته شوند. دو سر زانویی که لوله ها را متصل می کنند می تواندد بری جوشکاری لب به لب ماشینکاری شده، دنده دار متصل شوند یا بصورت فرورفتن جوشکاری شوند.
بر اساس شعاع آنها، اغلی زانویی ها به دو گروه شعاع کم و شعاع زیاد تقسیم می شوند. زانویی های با شعاع بالا دارای یک مرکز هستند که 1.5 برابر NPS به اینچ می باشد (R=1.5D) درحالیکه شعاع پایین برابر با NPS به اینچ می باشد (R=1.0D).

مشخصات زانویی لوله
  گستره تولید
زانویی بدون درز زانویی جوشکاری شده
قطر خارجی 1/2"-32" DN15-DN800 6"~120" DN150-DN3000
ضخامت دیواره 4mm ~ 200mm
شعاع خمش R=1D~10D
زاویه محصول 0°~180°

Ahad یک تولید کننده ممتاز زانویی در چین می باشد. زانویی های لوله ما بر اساس مواد مختلف می توانند به زانویی های فولاد کربنی، زانویی های فولاد ضد زنگ، زانویی های فولاد آلیاژی، زانویی های فولاد با استحکام بالا، زانویی های فولاد دما پایین و ... دسته بندی شوند. این محصولات گواهینامه های ISO 9000، دستورات تجهیزات پر فشار 97/23/EC (PED 97/23/EC)، AD2000 Merkblatt W0 و API را دارند و بوسیله NIGC، Petrobras، Pemex، CNPC، Sinopec و CNOOC استفاده می شوند. زانویی های لوله ما به بیش از 36 کشور مانند ایتالیا، آلمان، اسپانیا، فرانسه، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، هند و ... صادر می شوند. Ahad در سانگجو، 180 کیلومتری پکن و 90 کیلومتری شهر مهم بندری تیانجین قرار دارد. این مکان به ما امکان دسترسی راحت به دریا،
از بازدید شما از وبسایت ما تشکر می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.