اتصالات دنده دار

  1. زانویی دنده دارتولید برق، نفت، گاز، شیمیایی، ساخت کشتی، گرمایش، ساخت کاغذ، متالورژی.
  1. تی دنده داربرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولاتمان وبسایت ما را مشاهده فرمایید یا با ما تماس بگیرید.
  1. چهار راه دنده دار ما گستره وسیعی از اتصالات دنده دار شامل دوشاخه دنده دار، کوپلینگ دنده دار، درب دنده دار و بوش دنده دار و ... تولد می کنیم.
  1. کوپلینگ دنده داراتصالات دندانه دار ما بطور وسیعی در صنیع مختلف شامل تولید برق، نفت، گاز، شیمیایی، ساخت کشتی، گرمایش، ساخت کاغذ،
  1. درب دنده داربه دلیل تلاش پیوسته ما برای توسعه محصولاتمان، ما در حال حاضر گستره وسیعی از اتصالات لوله شامل زانویی لوله، تی دندانه دار، درب جوش سوکتی، پایه های جوش و .... را تولید می نماییم.
  1. بوش دنده دارAhad در سانگجو نزدیک اقیانوس آرام می باشد و بسیار نزدیک به پکن و تیانجین است. این مکان به ما قابلیت فراهم سازی مواد اولیه و دسترسی به حمل و نقل آسان دریایی، زمینی و هوایی می دهد.
  1. درپوش دنده دارAhad یک تولید کننده و ارائه دهنده متخصص دوشاخه دندانه دار در چین می باشد که در سال 1989 تاسیس شده است.

اتصالات دندانه دار

اتصالات دندانه دار در واقه اتصالات فورج شده هستند که معمولا در لوله های آب و گاز، لوله های با قطر کم، لوله های هوای فشرده و لوله های بخار فشار پایین بکار می روند. این اتصالات به انتهای دنده دار لوله ها در سیستمهای لوله کشی متصل می شوند. دندانه ها می توانند با چسب مناسب پوشش داده شوند تا آب بندی بهتر حاصل شود.

برخی محصولات مشهور اتصالات دندانه دار Ahad شامل دوشاخه دندانه دار، بوش دندانه دار، تی دندانه دار، چهارراه دندانه دار و ... هستند. آنها از فولاد با کارآیی بالا، فولاد آلیاژی، فولاد کربنی و فولاد ضد زنگ و ... هستند.

ما به عنوان یک تولید کننده و ارائه دهنده اتصالات دندانه دار پیشرو در چین گستره وسیعی از محصولات مانند کوپلینگ جوش سوکتی، درب جوش سوکتی، گریس خور، اتصال یکپارچه و ... ارائه می دهیم. محصولات ما دارای استاندارد ISO 9000، دستورات تجهیزات پر فشار 97/23/EC (PED 97/23/EC)، AD2000 Merkblatt W0 و API می باشد و بطور وسیعی در Petrobras، Pemex، CNPC، Sinopec و CNOOC بکار می روند. اتصالات لوله به بیش از 36 کشور دنیا مانند ایتالیا، آلمان، اسپانیا، فرانسه، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، هند و ... صادر می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما با ما تماس بگیرید.